مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری

ارومیه
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید

پیام تبریک ریاست مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری بمناسبت ولادت حضرت علی

سیزدهم رجب سالروز میلاد خجسته مولود کعبه مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام که به عنوان روز مرد و پدر مزین شده است، فرصتی برای تامل و تفکر در زندگی بزرگ مرد اسلام و اسوه عدالت و شجاعت و الگویی بی نظیر برای مردان و پدران در همسرداری و فرزندپروری است.
این روز خجسته که به نام روز مرد و روز پدر مزین شده ، نشان از جایگاه رفیع مردان و پدران دارد و بهانه ای برای تکریم مردان و ارج نهادن به مقام پدران سختکوش و تقدیر از زحمات آنان است.
آزادگی، اخلاص، ایمان، عدالت، حقیقت جویی و شجاعت از جمله صفات برجسته آن امام همام و الگویی بی نظیر برای مردان و پدران شجاع و غیور امت اسلامی است.
بی تردید در عصر کنونی و گسترش فضای مجازی، مسئولیت خطیر پدری و عهده داری سرپرستی فرزندان و موفقیت در آن، مستلزم آگاهی ، فداکاری، اخلاق نیکو و اعتقاد است. در این راستا پدرانی موفق بودند که الگوهای رفتاری و گفتاری امیرالمومنین(ع) را سرلوحه زندگی خود قرار دادند و بینش و منش علوی را در فرزندان خود پرورش دادند.
 
اینجانب فرارسیدن سالروز میلاد باسعادت اولین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت را به هموطنان عزیز به ویژه همکاران گرانقدرم در مرکزآموزشی درمانی شهیدمطهری تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان، توفیق الگوپذیری و پیروی از سیره عملی و نظری آن حضرت در تمامی مراحل زندگی را مسئلت دارم.
 

دکتر میر رضا قائمی ریاست مرکز آموزشی درمانی شهیدمطهری

کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

مدیر سایت
عکاس

مدیر سایت

تنظیمات قالب