مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری

ارومیه
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید

پیام تبریک ریاست مرکز به مناست فرارسیدن سال نو

 

« یا مقلب القلوب و الابصار؛ یا مدبر اللیل و النهار؛ یا محول الحول و الاحوال؛ حول حالنا الی احسن الحال »
    بهار، پیام آور عشق و رویش است و موسم سرور و آشتی و به همین خاطر است که با آمدنش دل سرشار از سرور گردیده و جان معرفت می یابد . زیبایی و شکوه بهار، درس مهرورزی و دگرگرایی به آدمیان می دهد و با دیدن جلوه های خداوند در این فصل ، بیش از پیش به عظمت و مهر خداوندی پی می بریم.
      بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های خداوند در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست . با دیدن آن، رحمت و محبت خداوند را به یاد می آوریم و  اینکه چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات، سرازیر است.
  به تعبیر حضرت رسول اکرم (ص): آن کس که با تغییر دنیا از وضعی به وضع دیگر آگاه و بیدار نشود ، از غافل ترین مردمان است.
فرا رسیدن سال نو را به تمامی همکاران مرکز ، تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از شادی  ، نشاط  ، موفقیت  و سلامتی را برای یکایک همکاران و خانواده محترم آنان آرزو دارم.
سالی که گذشت تمامی پزشکان و دستیاران و دانشجویان گروه پزشکی و همکاران بخش های درمانی و واحدهای اداری ، مالی ، پشتیبانی ، پاراکلینیک و خدماتی در جهت نیل به اهداف والای مرکز به طور شبانه روزی  به مردم شریف و محترم ، به نحو احسن ارائه خدمات نموده و تمامی تلاش خود را در جهت درمان بیماران بکار گرفته و باعث بهبود خدمات رسانی به مراجعین استان شدند.
در طی چهار ماه گذشته که شاهد رشد پیک بیماری های تنفسی و ویروسی بودیم ، علیرغم کاستی ها و کمبود ها ، جانفشانی های همکاران باعث گردید خللی در ارائه خدمات به بیماران بوجود نیاید . با عنایت به اینکه ، این مرکز تنها مرکز تخصصی و فوق تخصصی بیماری های اطفال در سطح استان می باشد ، به اذعان  تمامی مراجعین از سرتاسر استان و همچنین از استان های همجوار و حتی از کشورهای همسایه ، این مرکز در سایه تلاش ها و همت شما عزیزان ، توانست رضایت مردم را جلب نماید.
امیدوارم با شروع سال جدید ، کلیه همکاران با انرژی مضاعف و با گام های محکم و استوار در راستای اهداف و ماموریت های مرکز قدم برداشته تا بتوانیم در ارائه خدمات به مردم موفق باشیم.
در خاتمه توفیق روزافزون همراه با سلامتی و سعادتمندی شما را از درگاه پروردگار مسئلت داریم.
 
                                                                                      دکتر میر رضا قائمی         
                                                         سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری ارومیه


کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

مدیر سایت
عکاس

مدیر سایت

تنظیمات قالب