سایت دانشگاه   صفحه اول     امروز: جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠

اخبار بیمارستان  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم دهه فجر در مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری ارومیه

 

روز سه شنبه مورخه 21 / 11 / 1399 و به مناسبت دهه مبارك فجر مراسمي در سالن شماره 2 بيمارستان با حضور رياست ،مديريت ، حراست ، مترون و ساير همكاران با رعايت فاصله متناسب و طبق پروتكل هاي بهداشتي برگزار شد.

در اين مراسم ضمن گراميداشت چهل و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ، آقاي دكتر كياست فر ،رياست محترم بيمارستان از برگزاري و حضور همكاران در اين مراسم تقدير و تشكر نموده ياد و خاطره شهدا و ايثارگران انقلاب اسلامي را گرامي داشتند و از تلاش و كوشش جهاد گران و تلاشگران عرصه سلامت در دوران كرونا قدرداني نمودند.

ايشان ضمنا از حضور و تلاش مستمر و خستگي ناپذير گروه زنان و مامايي در طول ساليان متمادي در اين مركز تقدير نموده و براي همه اين عزيزان در مركز آموزشي درماني جامع (جديد) زنان ،  از خداوند منان آرزوي توفيق نمودند.

در ادامه مراسم  آقاي جليلي مديريت محترم بيمارستان نيز ضمن گراميداشت دهه مبارك فجر از تلاش و كوشش همه همكاران و كاركنان بيمارستان و بويژه همكاران محترم زنان و زايمان تشكرو سپاسگزاري كردند.

سركار خانم دكتر آيت الهي مدير گروه محترم زنان و زايمان هم از همكاري مسئولين و پرسنل محترم بيمارستان با گروه زنان ،زايمان و نازايي در اين بيمارستان نهايت فدرداني را نمودند.

در پايان مراسم  بمنظور تجليل و قدرداني از خانواده معظم شهدا،جانبازان و رزمندگان  - پزشكان متخصص ، رزيدنت ،كارشناسان و ساير عزيزاني كه در طرح شهيد رهنمون با بسيج جامعه پزشكي  همكارني نموده اند هدايا و لوح هاي تقدير اهداگرديد:

 

1- سركار خانم دكتر صديقه قاسميان -متخصص زنان و زايمان ، فلوشيپ انكولوژي زنان

2- خانم دكتر نسرين حاجيلو - متخصص زنان و زايمان

3- خانم دكتر آمنه مولائيان - رزيدنت زنان و رايمان

4-خانم الناز ديهميان - كارشناسي ارشد روانشناسي

5- خانم فرانك مرندي - كارشناس مامايي

6- خانم معصومه عباس نام - همكار بسيج جامعهپزشكي بيمارستان

7- خانم زينب حبيب - همكار بسيج جامعه پزشكي بيمارستان

8- اقاي رامين حسين نژاد - فرزند شهيد

9- خانم نسيم امينيان - فرزند شهيد

10- آقاي حميد عراقي - فرزند ايثارگر

 

 

 

 

 

 ١٤:٠٢ - 1399/11/26    /    شماره : ٣٥٥٦٦    /    تعداد نمایش : ٨٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج