سایت دانشگاه   صفحه اول     امروز: يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨

اخبار بیمارستان

 • تبریک هفته کتاب
  در دنیای انتقال اطلاعات رسالت کتابخانه به عنوان دانشگاه و کتابدار به عنوان گشاینده این در به روی محققین ، پژوهشگران و دانش دوستان گرامی میباشد.
   ١١:١٧ - 1398/08/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
  برگزاري كلاس هاي آموزشي حرفه مندي و رفتار و اخلاق و پوشش حرفه اي
  كلاس هاي آموزشي حرفه مندي و رفتار و اخلاق و پوشش حرفه اي در سالن كنفرانس گروه اطفال بيمارستان شهيد مطهري با مدرسي سركار خانم دكتر قاسم زاده برگزار گرديد.
   ٠٨:١٢ - 1398/08/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
   ١٠:٢٥ - 1398/08/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
  اطلاعيه
  بيست و هشتمين جشنواره انتخاب دانشجوي نمونه سال 98
  به اطلاع دانشجويان واجد شرايط ميرساند جهت دريافت آيين نامه جشنواره دانشجوي نمونه ، بر روي متن كامل كليك فرمائيد.
   ١٤:١٤ - 1398/07/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
  اطلاعيه
  به اطلاع شهروندان گرامي ميرساند ، جهت اخذ نوبت درمانگاه هاي اين مركز ميتوانند به قسمت نوبت دهي موجود در وب سايت بيمارستان مراجعه نمايند.
   ١٣:٠٥ - 1398/06/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
  مراسم سینه زنی و عزاداری
  مراسم سينه زني و عزاداري، دعاي زيارت عاشورا روز یکشنبه 06/17/ 98 از ساعت 12:00 لغایت 13:30 در محل نمازخانه بيمارستان برگزار خواهد شد.
   ١٦:٢٨ - 1398/06/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
 • حساسیت فصلی
  علت حساسیت‌ فصلی چیست؟ حساسیت فصلی یا آلرژی فصلی مانند دیگر حساسیت‌ها زمانی بروز می‌کند که سیستم ایمنی بدن در مقابل برخی عوامل موجود در محیط اطراف حساس شده و واکنش نشان می‌دهد. غالباً این حساسیت‌ها مشکل خاصی ایجاد نمی‌کنند.
   ٠٠:٠٦ - 1398/05/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
  شپش سر چیست؟
  شپش سر (Pediculus humanus capitis) نوعی حشره انگلی است که برروی سر، مژه و ابروها یافت می شود. شپش سر روزانه چندین بار از خون انسان استفاده کرده و نزدیک جمجمه انسان زندگی می نماید. هرچند شپش سر مشکلی خطرناک نیست، اما می تواند باعث خارش شدید و غیرقابل تحمل شود. برخلاف شپش بدن، شپش سر بعنوان عاملی برای انتقال بیماری ها از فردی به فردی دیگر، شناخته نشده است. شپش سر از طریق ارتباط نزدیک فرد با سایر افراد انتقال می یابد. آلوده بودن به شپش سر به این معنی نیست که فرد آلوده بهداشت را رعایت نکرده و یا زندگی آلوده ای دارد. بعضی از افراد در اثر خاریدن زیاد سر دچار عفونت پوستی می شوند. آنتی هیستامین ها به کاهش خارش کمک می نمایند
   ٢٠:٥٦ - 1394/10/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
  گفتگو با آقای دکتر مهران نوروزی متخصص اطفال و فوق تخصص خون اطفال در رابطه با کم خونی
  کم خونی فقر آهن ، شایع ترین کم خونی درتمام دنیاست که در کشورهای در حال توسعه مانند ایران و در مناطق محروم شایع تر میباشد.در بعضی از گروه ها از جمله شیرخواران ، دختران جوانی که تازه به سن بلوغ رسیده اند ، خانم های باردار و در سنین پیری به طور خاص ، کم خونی فقر آهن بیشتر دیده میشود.
   ٢٢:٠٠ - 1394/08/29 - نظرات : ٠متن کامل >>