سایت دانشگاه   صفحه اول     امروز: سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨

اخبار بیمارستان

 • اطلاعيه
  بيست و هشتمين جشنواره انتخاب دانشجوي نمونه سال 98
  به اطلاع دانشجويان واجد شرايط ميرساند جهت دريافت آيين نامه جشنواره دانشجوي نمونه ، بر روي متن كامل كليك فرمائيد.
   ١٤:١٤ - 1398/07/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
  اطلاعيه
  به اطلاع شهروندان گرامي ميرساند ، جهت اخذ نوبت درمانگاه هاي اين مركز ميتوانند به قسمت نوبت دهي موجود در وب سايت بيمارستان مراجعه نمايند.
   ١٣:٠٥ - 1398/06/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
  مراسم سینه زنی و عزاداری
  مراسم سينه زني و عزاداري، دعاي زيارت عاشورا روز یکشنبه 06/17/ 98 از ساعت 12:00 لغایت 13:30 در محل نمازخانه بيمارستان برگزار خواهد شد.
   ١٦:٢٨ - 1398/06/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
  اطلاعيه
  برگزاري كلاس هاي رايگان زايمان فيزيولوژيك در مركز آموزشي درماني شهيد مطهري
  به اطلاع ميرساند كلاس هاي آمادگي براي زايمان فيزيولوژيك جهت زايمان آسان روزهاي سه شنبه صبح و پنج شنبه صبح براي عموم بانوان باردار بصورت رايگان هر هفته از ساعت 12-10 در اين مركز برگزار ميگردد.
   ١٦:٢٤ - 1398/06/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
  پيام تبريك رياست محترم بيمارستان آقاي دكتر كياست فر به مناسبت روز كارمند
  روز کارمند، تجلیل ازانسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر و بیان است. ازاین رو، سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان بکوشیم.
   ١٣:٤١ - 1398/06/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
  پیام تبریک ریاست محترم مرکز آقای دکتر کیاست فر به مناسبت روز پزشک
  بسمه تعالی اول شهریور ماه خجسته زادروز حکیم فرزانه ابوعلی سینا را به محضر پزشکان و حکمای بزرگوار تبریک میگویم و برایشان توفیق روزافزون در رفع آلام بیماران از خداوند متعال مسئلت دارم.
   ١١:٠٠ - 1398/05/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
 • حساسیت فصلی
  علت حساسیت‌ فصلی چیست؟ حساسیت فصلی یا آلرژی فصلی مانند دیگر حساسیت‌ها زمانی بروز می‌کند که سیستم ایمنی بدن در مقابل برخی عوامل موجود در محیط اطراف حساس شده و واکنش نشان می‌دهد. غالباً این حساسیت‌ها مشکل خاصی ایجاد نمی‌کنند.
   ٠٠:٠٦ - 1398/05/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
  شپش سر چیست؟
  شپش سر (Pediculus humanus capitis) نوعی حشره انگلی است که برروی سر، مژه و ابروها یافت می شود. شپش سر روزانه چندین بار از خون انسان استفاده کرده و نزدیک جمجمه انسان زندگی می نماید. هرچند شپش سر مشکلی خطرناک نیست، اما می تواند باعث خارش شدید و غیرقابل تحمل شود. برخلاف شپش بدن، شپش سر بعنوان عاملی برای انتقال بیماری ها از فردی به فردی دیگر، شناخته نشده است. شپش سر از طریق ارتباط نزدیک فرد با سایر افراد انتقال می یابد. آلوده بودن به شپش سر به این معنی نیست که فرد آلوده بهداشت را رعایت نکرده و یا زندگی آلوده ای دارد. بعضی از افراد در اثر خاریدن زیاد سر دچار عفونت پوستی می شوند. آنتی هیستامین ها به کاهش خارش کمک می نمایند
   ٢٠:٥٦ - 1394/10/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
  گفتگو با آقای دکتر مهران نوروزی متخصص اطفال و فوق تخصص خون اطفال در رابطه با کم خونی
  کم خونی فقر آهن ، شایع ترین کم خونی درتمام دنیاست که در کشورهای در حال توسعه مانند ایران و در مناطق محروم شایع تر میباشد.در بعضی از گروه ها از جمله شیرخواران ، دختران جوانی که تازه به سن بلوغ رسیده اند ، خانم های باردار و در سنین پیری به طور خاص ، کم خونی فقر آهن بیشتر دیده میشود.
   ٢٢:٠٠ - 1394/08/29 - نظرات : ٠متن کامل >>