سایت دانشگاه   صفحه اول     امروز: سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧

اخبار بیمارستان

 

 

                           

 

 

كتابخانه بيمارستان مطهري يكي از كتابخانه ­ هاي تابعه دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني اورميه مي باشد كه در سال 1368 تاسيس شد ه است .اين كتابخانه داراي فضايي به مساحت 100 مترمربع با يك سالن مطالعه که بوسیله قفسه های کتاب بصورت مخزن بسته و اتاق امانت و اتاق کارتفکیک شده است . هم اكنون منابع موجود در كتابخانه شامل 535 كتاب لاتين، 2318كتاب فارسي (در مجموع با 1109 نسخه )،علاوه براین، تعداد 150 نسخه ازکتابهای کتابخانه دراختیار مدیر گروه های اطفال،بیهوشی،اتاق رزیدنتهای اطفال ، واحد مدارک پزشکی ،واحد آزمایشگاه ،بخشهای کودکان و NICU پس از ثبت کتاب در دفتر ثبت و دریافت رسید، تحویل واحدهای فوق قرار گرفته است. (لیست کتب ضمیمه می باشد).

  158عنوان نشريه لاتين  الکترونیکی و 25 عنوان نشريه فارسي چاپی مي­باشد. از منابع سمعي و  بصري موجود در كتابخانه اسلايدها، فيلم­هاي ويديويي، سي­دي­ها و كتابهاي الكترونيكي را مي­توان نام برد.كتابخانه به صورت سيستم بسته اداره مي­شود و داراي یک سالن مطالعه  که بوسیله پارتیشن محل مطالعه برادران از خواهران  مجزا شده است.

 

لازم به توضيح است كه در بخش كوثر، كتابخانه اختصاصي با بیش از 120 جلد کتاب جهت استفاده اعضاي هيئت علمي و رزيدنت­هاي زنان و زايمان داير مي­باشد.